Fotografické produkty Moje služby

Móda, bussines ... PORTRÉTNA FOTOGRAFIA Móda, bussines ...
Potrebujete fotky do Vášho fotobooku? Zverte ich do našich rúk. Naše fotoštúdio poskytne kompletný servis, aby Váš fotobook bol prezentáciou Vašich najlepších fotografií. Zabezpečíme profesionálnu vizáž a hair styling. Fotografie môžu slúžiť ako prezentácia pre budúce modelky a modelov, alebo pre súkromné účely ako darček pre vašich najbližších, alebo len tak sám pre seba.
Emócie zachytené v čase SVADOBNÁ FOTOGRAFIA Emócie zachytené v čase
Váš svadobný deň je jedinečným dňom vo Vašom živote. Preto je veľmi dôležité aby bol tento deň zvečnený a dokonale zachytený. Pre zvýraznenie výnimočnosti tohto dňa, vyberáme miesta na fotenie, také aby podporili jedinečnosť tejto udalosti pre Vás a Vašich blízkych. Volíme scenérie ako parky, hrady, zámky, uličky v meste. Kreativita nášho fotografa je neobmedzená...
Partnerské, rodinné, detské Párová fotografia Partnerské, rodinné, detské
Fotografovanie detí je vždy veľká zábava, nikdy neviete,čo vás čaká. Fotografujeme detičky už od prvých okamihou života 🙂 Ponúkame fotografovanie aj pre hrdé mamičky, ktoré si chcú nechať zvečniť krásne chvíle veľkého očakávania svojho bábetka. Štylizované fotografie sa dajú použiť aj ako pohľadnice a potešia celú rodinu. Veľké zarámované zväčšniny alebo fotografia na plátne ako obraz sú nádherným doplnkom interiéru.Fotoknihy ideálny darček hlavne pre starých rodičov, ale aj najvhodnejšia prezentácia fotografií.
originálne prekvapenie pre Vášho partnera Nude & Akt originálne prekvapenie pre Vášho partnera
Pripravte originálne prekvapenie pre Vášho partnera alebo partnerku. Obdarujte ho sériou Vašich príťažlivých fotografií. Odfotiť sa môžete spoločne s Vašim partnerom alebo si spravte radosť sám pre seba. Fotografovanie môže prebiehať v interiéri alebo v exteriéri. Tehotenské akty sú tiež možnosťou, ako si zachovať spomienku na toto výnimočné obdobie očakávania Vášho dieťatka. Akty môžu prebiehať taktiež v interiéri alebo exteriéri. Samostatne alebo vo dvojici. Fotografie zhotovíme v rôznych farebných prevedeniach, alebo čierno-biele.
pre ženy a slečny akéhokoľvek veku Glamour & Boudoir pre ženy a slečny akéhokoľvek veku
Boudoir fotografia je výnimočná v tom, že zachytáva krásu ženy a určená je práve pre ženy a slečny akéhokoľvek veku a postavy. Nádherné, nežné a predovšetkým zmyselné fotografie, to je práve BOUDOIR . GLAMOUR je fotografický žáner, ktorý sa snaží zachytiť krásu, pôvab a príťažlivosť ženského tela. Do toho patrí ľahko odeté alebo polonahé telo, ale nie je to erotická fotografia alebo dokonca pornografia. Všetky chúlostivé partie tela sú zakryté oblečením alebo inou časťou tela. Niekedy sa glamour približuje módnej fotografii, ale rozdiel je v tom že pri glamour fotografii nie je dôraz smerovaný na oblečenie, ale na modelku.
dokumentárne fotografovanie Komerčná fotografia dokumentárne fotografovanie
Postaráme sa o zachytenie všetkých dôležitých momentov z Vašich podujatí. Ponúkame reportážne – dokumentárne fotografovanie firemných, kultúrnych, zábavných alebo športových akcií, pretekov, športových hier. Firemné podujatia ako konferencie, zasadnutia, prezentácie výrobkov/tlačové konferencie, posedenia, večierky. Spoločenské podujatia ako módne prehliadky, plesy, oslavy, divadlo, koncerty, rôzne vystúpenia či súkromné párty, narodeniny atď. Fotografie zachytávajú priebeh celého podujatia alebo vybraných častí. Po nafotení podujatia fotografie graficky spracujeme a odovzdáme na DVD nosiči s podtlačou.

okrem iného Vám ponukám doplnkové služby

Back to Top
Close Zoom
Autorské práva © Ľuboš Gergely - ochrana pred stiahnutím a kopírovaním.